39. Trattgrammofon, 1900-talets början

Ådringsmålat fodral, med mässingsdekor. Tratt i bemålad plåt. Förnicklade detaljer. Vev finns. Ytslitage, rostfläckar, mindre bulor och märken. (Trattens diameter 57)

Varunr 304250

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 100 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK

1 900 SEK2020-02-01 18:50
1 800 SEK2020-02-02 12:08
1 600 SEK2020-02-01 08:04
1 400 SEK2020-01-30 20:16
700 SEK2020-01-30 21:53
200 SEK2020-01-30 20:02
100 SEK2020-01-30 19:04
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms