43. Toilettespegel, rokoko, 1700-tal

Bronserad och förgylld. Rak form. Krön med musselformation. Senare bronsering. Dekorsprickor och lagning. Baktill med spår av stödben. (42x26)

Varunr 304514

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK 1 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 600 SEK2020-01-31 17:12
1 600 SEK2020-02-01 14:49
1 200 SEK2020-01-31 12:54
850 SEK2020-01-31 12:41
700 SEK2020-01-30 23:20
650 SEK2020-01-30 23:19
300 SEK2020-01-30 22:45
100 SEK2020-01-30 19:30
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms