45. Flintlåsgevär, 1700-tal

Betsad träkolv med skuren dekor. Bleck signerad A:Ekvall. Infälld kappa i järn. Räfflad pipa. Kolv med lagning, mindre avslag. Renoverad. (Längd 113)

Varunr 303387

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 17 500 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

17 500 SEK2020-02-02 11:34
17 000 SEK2020-02-02 11:54
11 000 SEK2020-02-02 11:46
9 800 SEK2020-01-20 11:34
7 400 SEK2020-02-02 08:06
1 200 SEK2020-01-30 22:28
1 000 SEK2020-01-30 22:17
250 SEK2020-01-30 21:38
150 SEK2020-01-30 21:22
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms