47. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad, i plåten daterad 1917. Inramad. Papperets kant med mindre lagning och reva. (28,5x19,5)

Varunr 303504

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 2 700 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 700 SEK2020-02-02 11:38
2 600 SEK2020-01-30 22:27
2 400 SEK2020-01-21 09:33
400 SEK2020-01-30 18:55
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms