50. Stor skulptur, Murano, Italien

Flerfärgat konstglas, så kallat "Calcedonia". I form av segelbåt. Stämplad. Signerad. Undertill med repor. (Höjd 74, längd 54)

Varunr 303425

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK 16 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK

16 000 SEK2020-02-02 10:50
15 500 SEK2020-02-02 11:15
14 500 SEK2020-01-20 12:17
3 400 SEK2020-01-30 19:41
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms