55. Gunnar Kalles

Träskuren och bemålad figur, "Post-Alfred". Signerad och daterad 1984. (Höjd 29)

Varunr 302921

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 3 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

3 200 SEK2020-02-02 11:59
3 000 SEK2020-02-02 08:05
2 900 SEK2020-02-02 08:38
2 100 SEK2020-02-01 09:51
650 SEK2020-01-31 16:38
600 SEK2020-01-30 18:57
150 SEK2020-01-30 19:59
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms