57. Mattallrikar 10st, "Berså", Stig Lindberg för Gustavsberg

Bruksslitage, två med något blekt dekor och repor. (Diameter 24,5)

Varunr 303935

2 Februari 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 500 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

2 500 SEK2020-02-02 11:48
2 400 SEK2020-02-02 11:52
1 700 SEK2020-01-31 14:03
800 SEK2020-01-30 21:07
600 SEK2020-01-30 22:49
500 SEK2020-01-30 21:22
400 SEK2020-01-30 21:13
300 SEK2020-01-30 19:22
100 SEK Startpris

2020-02-02 Månadsauktion, Söndag 2 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms