175. Carl Forup (1883-1939)

Olja på duk, romantisk scen. Signerad. (129x170)

Varunr 304993

23 Februari 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 3 400 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

3 400 SEK2020-02-22 21:28
3 200 SEK2020-02-22 20:57
2 000 SEK2020-02-21 12:59
100 SEK2020-02-21 00:02
100 SEK Startpris

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms