23. Jemt Olov Persson (f.1871)

Träskuren häst, delvis bemålad. Signerad. Ett framben med lagning. (Höjd 8,5)

Varunr 306298

23 Februari 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 3 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

3 800 SEK2020-02-23 11:48
3 600 SEK2020-02-23 11:34
2 300 SEK2020-02-23 11:01
2 200 SEK2020-02-22 16:39
1 900 SEK2020-02-22 15:14
650 SEK2020-02-21 14:22
550 SEK2020-02-21 09:13
500 SEK2020-02-20 21:11
400 SEK2020-02-20 22:07
300 SEK2020-02-20 21:55
200 SEK2020-02-20 20:39
100 SEK2020-02-20 18:22
100 SEK Startpris

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms