Herrarmbandsur, International Watch co., Schaffhausen

Automat. Stålboett. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Urtavla med krackelyr, bruksslitage, repor. (Diameter 37mm)

Varunr 305411

Auktionen startar om
3 dagar 15 tim
23 Februari 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms