Pipstånka, allmoge, 1800-tal

Originalmålning. Några band saknas, lock med torrspricka, färgslitage. (Höjd 30)

Varunr 305084

Auktionen startar om
3 dagar 15 tim
23 Februari 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-02-23 Månadsauktion, Söndag 23 februari Kl.12.00, Borlänge

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms