11. Uppläggningsfat, troligen Rörstrand, daterat 11/9 -60 (1760)

Fajans. Med humlemönstret. Sprickor, antika lagningar, kantnaggar. (Diameter 35)

Varunr 307190

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 3 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

2 500 SEK2020-03-15 11:55
2 400 SEK2020-03-15 11:56
1 500 SEK2020-03-15 11:50
1 200 SEK2020-03-14 20:42
1 100 SEK2020-03-14 17:25
1 000 SEK2020-03-14 16:36
800 SEK2020-03-14 09:27
500 SEK2020-03-12 20:49
450 SEK2020-03-13 01:42
100 SEK2020-03-12 18:25
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms