12. Damfickur, 14k, omkring år 1900

Med emaljerad dekor, baksidan med 6st diamanter i stjärnformation. Emaljerad urtavla. Boettens insida stämplad F&H. Fungerar vid inskrivning. Mindre emaljslitage. (Diameter 30mm, vikt 22,3g.)

Varunr 307205

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 600 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

2 600 SEK2020-03-15 11:40
2 500 SEK2020-03-14 13:09
2 300 SEK2020-03-14 20:42
2 000 SEK2020-03-14 17:04
1 300 SEK2020-03-14 11:52
1 100 SEK2020-03-14 00:01
800 SEK2020-03-13 21:42
500 SEK2020-03-13 13:58
450 SEK2020-03-12 19:15
250 SEK2020-03-13 10:51
150 SEK2020-03-12 19:07
100 SEK2020-03-12 18:46
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms