20. Dalahäst, 1800-talets slut

Träskuren och bemålad. Slitage, nötningar, huvud och ben med antika skador. (Höjd 18)

Varunr 306747

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 500 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 500 SEK2020-03-15 11:35
2 400 SEK2020-03-15 06:31
2 000 SEK2020-03-15 08:16
750 SEK2020-03-14 11:37
600 SEK2020-03-13 06:41
450 SEK2020-03-13 11:08
350 SEK2020-03-12 19:46
200 SEK2020-03-12 19:23
100 SEK2020-03-12 18:27
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms