25. Fickur med kalender och månfas, 1900-talets första del

Silver. Med datum, månad, månfas och veckodagsangivelse. Emaljerad urtavla, med förgylld dekor. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Boetten invändigt med gravyr. Urtavla med mindre emaljskada. (Diameter 50mm)

Varunr 308022

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 2 800 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

2 400 SEK2020-03-15 11:29
2 300 SEK2020-03-15 10:18
2 200 SEK2020-03-15 09:52
1 600 SEK2020-03-13 12:35
950 SEK2020-03-12 19:51
800 SEK2020-03-12 18:54
500 SEK2020-03-12 19:17
100 SEK2020-03-12 18:41
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms