26. Fickur i 14k, 1900-talets första hälft

Urtavla av pärlemor. Bruksslitage, går ej. (Diameter 50mm, totalvikt 69,6g.)

Varunr 308405

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 3 200 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

3 200 SEK2020-03-14 00:02
3 000 SEK2020-03-14 02:32
2 000 SEK2020-03-13 16:39
1 000 SEK2020-03-12 20:39
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms