27. Sabel, Sverige, m/1893 för infanteri

Parerskydd i mässing. Klinga i stål, stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Svartlackad stålbalja. Bruksslitage, balja med märken och mindre bulor. (Total längd 114)

Varunr 308341

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 1 300 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 300 SEK2020-03-15 09:25
1 200 SEK2020-03-15 06:24
800 SEK2020-03-13 21:14
450 SEK2020-03-13 07:12
300 SEK2020-03-12 21:44
200 SEK2020-03-12 23:32
100 SEK2020-03-12 19:08
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms