31. Ljusstakar ett par, empire, 1800-talets första hälft

Mörkpatinerad och förgylld brons. Trepassformad fot, med tre lejontassar. Ljuspipor med dekor av antikiserande mansansikten. (Höjd 30)

Varunr 307834

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 3 800 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

3 800 SEK2020-03-15 11:25
3 600 SEK2020-03-15 10:29
3 000 SEK2020-03-14 20:59
2 400 SEK2020-03-13 17:28
250 SEK2020-03-12 20:45
150 SEK2020-03-12 19:08
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms