32. Träskuren fågel, allmoge, 1900-talets början

Originalmålad. I form av duva. Färgslitage, sockel med lagning. (Längd 14,5)

Varunr 307835

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 7 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK

7 600 SEK2020-03-15 11:51
7 400 SEK2020-03-15 11:53
3 200 SEK2020-03-15 07:44
2 000 SEK2020-03-14 20:52
1 200 SEK2020-03-13 17:30
550 SEK2020-03-13 11:44
450 SEK2020-03-13 11:28
350 SEK2020-03-12 21:51
250 SEK2020-03-12 20:22
150 SEK2020-03-12 18:40
100 SEK2020-03-12 18:26
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms