36. Skulptur, Åke Holm för Höganäs

Glaserat stengods. Sittande mansfigur. Signerad. Hand och fot med naggar. (Höjd 24)

Varunr 308181

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 2 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

2 800 SEK2020-03-15 11:54
2 700 SEK2020-03-15 12:08
1 800 SEK2020-03-15 11:54
1 500 SEK2020-03-13 13:01
1 300 SEK2020-03-15 08:18
1 000 SEK2020-03-13 13:41
350 SEK2020-03-12 22:00
300 SEK2020-03-13 07:09
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms