37. Prediksstolsduva, 1700-tal

Skuren ek. Kompletteringar, huvud med lagning, ytslitage. (Vingbredd 42, längd 20)

Varunr 307714

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 12 000 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

6 200 SEK2020-03-15 11:48
6 000 SEK2020-03-15 10:44
5 200 SEK2020-03-15 10:27
4 800 SEK2020-03-15 04:41
4 200 SEK2020-03-15 07:39
3 200 SEK2020-03-14 22:34
3 000 SEK2020-03-14 18:52
2 600 SEK2020-03-14 17:05
1 100 SEK2020-03-13 22:38
700 SEK2020-03-13 11:40
600 SEK2020-03-13 11:44
500 SEK2020-03-13 07:07
300 SEK2020-03-12 22:47
250 SEK2020-03-12 22:27
200 SEK2020-03-12 19:00
200 SEK2020-03-12 19:01
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms