38. Bestickuppsättning, silver, "Uppsala", Eric Löfman för MGAB

Matskedar 6st, matknivar 6st, matgafflar 6st, smörgåsgafflar 11st, en bordsgaffel, dessertskedar 2st, smörgåsknivar 9st samt kaffeskedar 6st. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor. (Matskedarnas längd 18,5, vikt exklusive knivar 1090g., knivarnas vikt 907g.)

Varunr 308460

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 9 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

8 200 SEK2020-03-15 11:37
8 000 SEK2020-03-15 11:54
6 400 SEK2020-03-15 11:46
6 000 SEK2020-03-15 11:00
5 600 SEK2020-03-14 16:52
4 200 SEK2020-03-14 09:04
3 800 SEK2020-03-14 09:07
3 400 SEK2020-03-14 02:47
750 SEK2020-03-13 07:37
500 SEK2020-03-12 23:04
350 SEK2020-03-12 21:46
100 SEK2020-03-12 19:13
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms