39. Christian Morgenstern (1805‑1867)

Olja på duk, landskap. Signerad och daterad 1836. Samtida ram. Ställvis med krackeleringar. (85x64)

Varunr 292153

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 23 500 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

23 500 SEK2020-03-14 22:38
23 000 SEK2020-03-14 23:15
20 000 SEK2020-03-14 22:31
14 500 SEK2020-03-12 12:15
7 200 SEK2020-03-12 20:52
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms