41. Flintlåsgevär, Liege, Belgien, 1800-tal

Betsad träkolv. Laddstock i stål. Stämplad "383", "RP" samt "ELG". (Längd 136)

Varunr 308339

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 14 500 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

14 500 SEK2020-03-15 11:50
14 000 SEK2020-03-15 11:56
8 000 SEK2020-03-15 11:54
2 600 SEK2020-03-15 10:04
1 800 SEK2020-03-13 21:43
1 600 SEK2020-03-13 09:09
1 100 SEK2020-03-13 08:50
950 SEK2020-03-12 23:15
100 SEK2020-03-12 19:09
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms