45. Dalahäst, 1900-talets första hälft

Träskuren och bemålad, sannolikt av Karl Hvidt. För ett ljus. Färgslitage, smärre torrspricka. (Höjd 19)

Varunr 308369

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 700 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

1 700 SEK2020-03-15 04:40
1 600 SEK2020-03-13 21:31
1 200 SEK2020-03-13 15:53
800 SEK2020-03-13 18:16
700 SEK2020-03-13 11:45
600 SEK2020-03-12 22:33
600 SEK2020-03-13 08:09
500 SEK2020-03-12 19:49
450 SEK2020-03-12 22:21
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms