47. Flintlåsgevär, Potzdam, Tyskland, 17/1800-tal

Betsad träkolv. Varbygel och detaljer i mässing. Stämplad med nummer och siffror. Laddstock och hane saknas. Slitage, märken. (Längd 141)

Varunr 307183

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 900 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

2 900 SEK2020-03-15 11:55
2 800 SEK2020-03-15 11:58
1 500 SEK2020-03-12 21:48
1 400 SEK2020-03-15 11:29
1 000 SEK2020-03-14 20:31
700 SEK2020-03-13 21:19
250 SEK2020-03-12 22:08
100 SEK2020-03-12 19:09
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms