48. Eugène Léon Labitte (1858-1937)

Olja på träskiva, kvinnofigur. Signerad. (40x26)

Varunr 307817

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 5 400 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

5 400 SEK2020-03-14 23:49
5 200 SEK2020-03-15 07:39
3 600 SEK2020-03-14 16:40
3 000 SEK2020-03-14 14:11
2 100 SEK2020-03-14 10:23
2 100 SEK2020-03-14 10:41
1 100 SEK2020-03-12 21:49
550 SEK2020-03-13 06:38
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms