5. Herrarmbandsur, Omega, Constellation, Automatic Chronometer

Guld på stål. Pie-pan urtavla. Med datumangivelse. Går vid inskrivningstillfälle, funktion garanteras ej. Bruksslitage, Kronan ej original, boettens baksida med repor och emblem saknas. (Diameter 35mm)

Varunr 306886

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 4 800 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

4 600 SEK2020-03-15 12:07
4 600 SEK2020-03-15 12:08
3 600 SEK2020-03-15 09:59
3 400 SEK2020-03-14 08:10
3 000 SEK2020-03-12 19:06
2 300 SEK2020-03-13 10:51
2 100 SEK2020-03-13 06:50
1 900 SEK2020-03-13 00:15
1 700 SEK2020-03-12 21:37
1 500 SEK2020-03-12 21:04
1 300 SEK2020-03-12 20:55
1 100 SEK2020-03-12 18:27
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms