50. Sabel, Sverige, m/1893 för manskap vid kavalleriet

Parerskydd av mässing. Handtag i läder. Stämplad E.Svalling, Eskilstuna. Stålbalja. Slitage, balja med rostfläckar. (Längd 114)

Varunr 306999

15 Mars 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 1 500 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

1 500 SEK2020-03-15 09:32
1 400 SEK2020-03-15 11:20
1 000 SEK2020-03-14 21:34
900 SEK2020-03-14 20:55
850 SEK2020-03-14 16:48
800 SEK2020-03-13 21:14
300 SEK2020-03-13 17:54
200 SEK2020-03-13 16:58
150 SEK2020-03-12 23:54
100 SEK2020-03-12 19:11
100 SEK Startpris

2020-03-15 Månadsauktion , Söndag 15 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Slagavgift 30 SEK Ink.moms