Per Ekström (1844-1935)

Olja på väv, solnedgång. Signerad. Duklagning. (64x92)

Varunr 308953

Auktionen startar om
5 dagar 8 tim
5 April 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-04-05 Månadsauktion ,

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms