Emmanuel Benner (1836-1896)

Olja på duk, kvinnoporträtt. Signerad. Plakettmärkt. Nedre kant med mindre färgbortfall, retusch. (55x46)

Varunr 309000

Auktionen startar om
5 dagar 9 tim
5 April 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-04-05 Månadsauktion ,

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms