Otto Robert Nowak (1874-1945)

Olja på träskiva, klassisk interiör med figur. Signerad. Fläckar, ram med dekorskador. (65x57)

Varunr 309001

Auktionen startar om
5 dagar 7 tim
5 April 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-04-05 Månadsauktion ,

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms