Pierre Cénon Trigo (1850-1914)

Olja på duk, "Melancolie". Signerad och daterad -91. I samtida ram. Färgbortfall, krackeleringar. (34x27)

Varunr 308999

Auktionen startar om
5 dagar 7 tim
5 April 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-04-05 Månadsauktion ,

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms