Casoletter ett par, empirestil, 1800-talets slut

Nysilver. Med dekor av bockhuvuden och girlanger. Försilvringsslitage. (Höjd 25)

Varunr 308800

Auktionen startar om
5 dagar 7 tim
5 April 2020 12:00

Förhandsvisning

2020-04-05 Månadsauktion ,

Förhandsvisning
Lägg till i kalender

Slagavgift 30 SEK Ink.moms