1305. Skor ett par, 17/1800-tal

Läder. Järnskodda hälar. Slitage, torkade. (Längd 28)

Varunr 311210

26 April 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 450 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

450 SEK2020-04-26 10:33
400 SEK2020-04-24 12:23
150 SEK2020-04-23 20:41
150 SEK2020-04-23 23:21
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms