1482. Spishäll, daterad 1754

Gjutjärn. Undertill med gjutet monogram "OP" och datering. På tre ben. Slitage, rost. (Höjd 20, diameter 50)

Varunr 311603

26 April 2020 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 5 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

4 600 SEK2020-04-26 11:08
4 400 SEK2020-04-26 11:18
3 000 SEK2020-04-26 10:28
1 500 SEK2020-04-26 07:55
900 SEK2020-04-24 23:17
800 SEK2020-04-24 21:08
400 SEK2020-04-23 23:56
350 SEK2020-04-23 23:23
200 SEK2020-04-23 19:41
150 SEK2020-04-23 19:38
100 SEK2020-04-23 19:23
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms