1587. Fönster, 17/1800-tal

Gröntonat glas med blyspröjs. Slitage. (42x34)

Varunr 311628

26 April 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 600 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 600 SEK2020-04-26 10:50
1 500 SEK2020-04-26 11:42
500 SEK2020-04-26 09:16
200 SEK2020-04-26 08:49
100 SEK2020-04-24 07:08
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms