20. Bestickuppsättning 85 delar, silver, "Chippendale", GAB

Bordsskedar 12st, bordsgafflar 12st, bordsknivar 12st, dessertskedar 12st, smörgåsknivar 12st, smörgåsgafflar 12st, kaffeskedar 8st, såsslev, serveringssked, smörknivar 2st samt ostkniv. Knivarna med rostfria blad. Bruksslitage, bl.a. med repor. (Bordsknivarnas längd 20,5, vikt exklusive knivar 1720g., knivarnas vikt 1075g.)

Varunr 310905

26 April 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 8 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

8 000 SEK2020-04-26 11:57
7 800 SEK2020-04-22 10:50
7 400 SEK2020-04-25 20:38
5 400 SEK2020-04-23 19:52
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms