22. Mårten Andersson (1934-2017)

Grafikmapp, "5 brev från byn". Innehållande 5st litografier samt mapp med bemålat omslag. Signerade och numrerade. Daterade 1973. (Största bladmått 63x47)

Varunr 310659

26 April 2020 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 24 000 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

23 000 SEK2020-04-26 11:50
22 500 SEK2020-04-26 10:44
20 000 SEK2020-04-26 09:40
19 000 SEK2020-04-25 07:15
10 500 SEK2020-04-09 13:46
5 200 SEK2020-04-23 20:59
500 SEK2020-04-23 20:52
250 SEK2020-04-23 19:14
150 SEK2020-04-23 18:49
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms