23. Mattallrikar 6st, "Löja", Stig Lindberg för Gustavsberg

Med handmålad dekor. Bruksslitage, repor, en med krackelering. (Diameter 25)

Varunr 311164

26 April 2020 12:00

Klubbslag3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK 3 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

3 200 SEK2020-04-26 12:08
3 000 SEK2020-04-26 12:07
1 600 SEK2020-04-26 09:57
1 300 SEK2020-04-26 09:06
1 100 SEK2020-04-24 11:28
900 SEK2020-04-23 23:50
150 SEK2020-04-23 22:25
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms