24. Vas, "Fiskgraal", Edward Hald för Orrefors

Delvis gröntonat glas, med dekor av fiskar och sjögräs. Signerad "Orrefors Graal 1337 Edward Hald". Repor, beläggningar. (Höjd 19,5)

Varunr 311221

26 April 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 2 300 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 300 SEK2020-04-26 12:11
2 200 SEK2020-04-26 12:02
2 100 SEK2020-04-26 11:19
1 900 SEK2020-04-26 10:59
1 300 SEK2020-04-25 13:11
850 SEK2020-04-24 18:05
750 SEK2020-04-24 19:41
550 SEK2020-04-24 15:18
500 SEK2020-04-23 21:34
350 SEK2020-04-24 15:10
250 SEK2020-04-23 22:01
150 SEK2020-04-23 21:49
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms