25. Bägare i silver, 1764

Eric Pettersson Wahlberg, Gävle. Med stämplad bård. Invändigt förgylld. Graverade monogram. Mindre bulor. (Höjd 9,5, diameter 8, vikt 74g.)

Varunr 310813

26 April 2020 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 2 100 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

2 100 SEK2020-04-26 11:46
2 000 SEK2020-04-25 20:27
1 000 SEK2020-04-25 15:30
800 SEK2020-04-25 11:31
400 SEK2020-04-24 15:09
200 SEK2020-04-23 20:52
150 SEK2020-04-23 19:08
100 SEK2020-04-23 18:54
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms