29. 3 band, "Svenska fåglar", M.W. & F. von Wright, 1920-tal

Skinnband med guldsnitt. Ryggar något blekta, bruksslitage, en rygg med kantskada. (40x30)

Varunr 311338

26 April 2020 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 200 SEK20 00 SEK21 00 SEK

1 200 SEK2020-04-25 11:52
1 100 SEK2020-04-25 13:16
850 SEK2020-04-24 23:56
750 SEK2020-04-24 14:29
200 SEK2020-04-24 08:25
100 SEK2020-04-23 22:59
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms