30. Kaffeskedar 12st samt tårtspade, silver, "Rosenholm", Jacob Ängman för GAB

Bruksslitage, repor. (Skedarnas längd 12, vikt 220g.)

Varunr 310883

26 April 2020 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 1 400 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

1 400 SEK2020-04-25 22:32
1 400 SEK2020-04-26 12:04
1 200 SEK2020-04-25 20:56
650 SEK2020-04-25 13:12
600 SEK2020-04-24 21:18
550 SEK2020-04-23 19:53
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms