32. Saltkar 2st, empire, 1800-tal

Rännås- samt blybergsporfyr. En med fotring i förgylld metall. Naggar, kantavslag. (Höjd 2,5-4, diameter 5,5-6)

Varunr 311398

26 April 2020 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 700 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2 700 SEK2020-04-26 12:00
2 600 SEK2020-04-26 12:01
2 000 SEK2020-04-25 14:34
1 700 SEK2020-04-25 13:12
1 600 SEK2020-04-24 16:30
1 500 SEK2020-04-24 09:03
1 400 SEK2020-04-24 13:15
1 200 SEK2020-04-24 12:44
750 SEK2020-04-23 21:39
100 SEK2020-04-23 19:54
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms