36. Oidentifierad konstnär, daterad 1838

Olja på duk, gårdsbild med figurer. Monogramsignerad FK 1838. Duken a tergo med text "Målad af Frans Karman". Mindre dukreva. Smärre färgbortfall, ställvis krackelerad. Ram med dekorbortfall. (51x61)

Varunr 310660

26 April 2020 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 8 200 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

8 200 SEK2020-04-26 11:55
8 000 SEK2020-04-26 11:59
4 200 SEK2020-04-26 09:59
3 000 SEK2020-04-26 09:56
1 600 SEK2020-04-25 19:57
1 500 SEK2020-04-25 18:54
1 300 SEK2020-04-25 13:12
1 300 SEK2020-04-25 18:30
1 100 SEK2020-04-24 21:17
1 000 SEK2020-04-24 06:39
500 SEK2020-04-24 12:58
250 SEK2020-04-24 10:38
150 SEK2020-04-24 00:40
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms