41. Knotskål, allmoge, 1700-tal

Svarvat mönster. Undertill med skurna monogram. Antika lagningar, torrsprickor. (Höjd 8, diameter 31)

Varunr 311174

26 April 2020 12:00

Klubbslag22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 700 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

1 600 SEK2020-04-26 11:43
1 600 SEK2020-04-26 11:48
1 100 SEK2020-04-26 10:43
900 SEK2020-04-25 19:07
800 SEK2020-04-24 11:31
350 SEK2020-04-24 11:05
250 SEK2020-04-24 10:43
150 SEK2020-04-23 23:31
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms