42. Dalahäst, 1900-talets första hälft

Träskuren och bemålad. Färgslitage, nötningar. (Höjd 17)

Varunr 311162

26 April 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 600 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

600 SEK2020-04-26 11:36
550 SEK2020-04-26 07:46
500 SEK2020-04-25 18:37
300 SEK2020-04-25 13:13
200 SEK2020-04-24 16:37
150 SEK2020-04-23 18:48
100 SEK2020-04-23 18:47
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms