585. Huvud till bergsmansyxa, 17/1800-tal

Järn. Med stämpel och bomärke. Slitage, rostangripen, delvis omslipad. (Längd 18)

Varunr 310668

26 April 2020 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 400 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

1 400 SEK2020-04-25 22:55
1 300 SEK2020-04-26 08:35
950 SEK2020-04-25 13:38
850 SEK2020-04-25 08:44
350 SEK2020-04-23 21:22
200 SEK2020-04-24 07:08
100 SEK2020-04-23 19:28
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms