818. Tobaksburkar 2st, 1800-tal

Gjutjärn. Med tre ornamenterade fötter. Med dekor av bevingade figurer. Krönt med snäckor. Ytslitage, en med spricka. Mindre rost. (Höjd 21)

Varunr 311289

26 April 2020 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 800 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

800 SEK2020-04-26 11:32
750 SEK2020-04-26 11:23
500 SEK2020-04-26 07:59
300 SEK2020-04-24 13:01
100 SEK Startpris

2020-04-26 Månadsauktion , Söndag 26 april Kl.12.00, Borlänge

Slagavgift 30 SEK Ink.moms